31.03. utorak 20:00 h
Istra Nataša Rajković i Bobo Jelčić
S druge strane
Režija: Nataša Rajković i Bobo Jelčić
cijena rezerviraj kupi
01.04. srijeda 11:00 h
Istra 15. MEĐUNARODNI NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL
Teatro Koreja, Italija
Plastični vrtovi
Režija: Salvatore Tramacere
cijena
srijeda 20:00 h
Istra Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena rezerviraj kupi
02.04. četvrtak 20:00 h
Istra Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena rezerviraj kupi
03.04. petak 18:00 h
Istra James Matthew Barrie/Ivor Martinić
Petar Pan
Režija: Robert Waltl
Novo
cijena rezerviraj kupi
07.04. utorak 20:00 h
Istra Po motivima eseja Slavenke Drakulić i pričama glumica
Kako smo preživjele
Režija: Dino Mustafić
cijena rezerviraj kupi
08.04. srijeda 20:00 h
Istra Po motivima eseja Slavenke Drakulić i pričama glumica
Kako smo preživjele
Režija: Dino Mustafić
cijena rezerviraj kupi
09.04. četvrtak 20:00 h
Istra Po motivima eseja Slavenke Drakulić i pričama glumica
Kako smo preživjele
Režija: Dino Mustafić
cijena rezerviraj kupi
10.04. petak 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena
11.04. subota 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Premijera
Novo
cijena
12.04. nedjelja 11:00 h
Istra MATINEJA
Erich Kästner / Milan Trenc
Emil i detektivi
Režija: Milan Trenc
Novo
cijena rezerviraj kupi
nedjelja 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena rezerviraj kupi
13.04. ponedjeljak  h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Pučko učilište, Velika Gorica

Nataša Rajković i Bobo Jelčić
S druge strane
Režija: Nataša Rajković i Bobo Jelčić
cijena
14.04. utorak 11:00 h
Istra Erich Kästner / Milan Trenc
Emil i detektivi
Režija: Milan Trenc
Novo
cijena rezerviraj kupi
15.04. srijeda 11:00 h
Istra Erich Kästner / Milan Trenc
Emil i detektivi
Režija: Milan Trenc
Novo
cijena rezerviraj kupi
srijeda 13:00 h
Istra Erich Kästner / Milan Trenc
Emil i detektivi
Režija: Milan Trenc
Novo
cijena rezerviraj kupi
srijeda 20:00 h
Polanec Tea Tupajić
Varijete Europa (Orfej)
Režija: Tea Tupajić
cijena rezerviraj kupi
16.04. četvrtak 20:00 h
Istra Salzburška eksperimentalna plesna akademija
Koreograf: Matija Ferlin
SEAD‘s BODHI PROJECT
STUDENTI HARMONIJE

cijena rezerviraj kupi
četvrtak 21:00 h
Polanec Tea Tupajić
Varijete Europa (Orfej)
Režija: Tea Tupajić
cijena rezerviraj kupi
17.04. petak 20:00 h
Istra Showcase Hrvatski centar ITI 2015. - s titlovima na engleskom jeziku
Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena rezerviraj kupi
18.04. subota 20:00 h
Polanec Koprodukcija: ZKM, BITEF Teatar i MESS – Scena MESS
Jelena Kovačić
Janje / dio trilogije
Režija: Anica Tomić
cijena rezerviraj kupi
subota 22:00 h
Istra 28. Muzički bienalle Zagreb
Dirigent: Bas Wiegers, Nizozemska
ANSAMBL KLANGFORUM WIEN, Austrija
cijena
19.04. nedjelja 18:00 h
Polanec Showcase Hrvatski centar ITI 2015.
Koprodukcija: ZKM, BITEF Teatar i MESS – Scena MESS
Jelena Kovačić
Janje / dio trilogije
Režija: Anica Tomić
cijena rezerviraj kupi
nedjelja 20:00 h
Istra Showcase Hrvatski centar ITI 2015. - s titlovima na engleskom jeziku
Po motivima eseja Slavenke Drakulić i pričama glumica
Kako smo preživjele
Režija: Dino Mustafić
cijena rezerviraj kupi
20.04. ponedjeljak 19:30 h
Istra 28. Muzički bienalle Zagreb
Ansambl Asko | Schönberg, Nizozemska
Andrey Gugnin, klavir, Rusija
Reinbert de Leeuw, dirigent, Nizozemska

cijena
21.04. utorak  h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Istrako narodno kazalište, Gradsko kazalište Pula

Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena
utorak 19:00 h
Polanec Koreografija: Mirjana Preis
Tijelo
cijena
utorak 20:00 h
Polanec Koreografija: Mirjana Preis
Tijelo
cijena
utorak 21:30 h
Istra 28. Muzički bienalle Zagreb
ANSAMBL HANDWERK, Njemačka
Bruno Mantovani, Francuska
KOMORNI KONCERT br. 2
cijena
22.04. srijeda 20:00 h
Istra Zagrebački plesni ansambl
Koreograf: Daniel Abreu

Anything
cijena rezerviraj kupi
23.04. četvrtak  h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
25. Marulićevi dani, Split

Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena
četvrtak 20:00 h
Polanec Tea Tupajić
Varijete Europa (Orfej)
Režija: Tea Tupajić
cijena rezerviraj kupi
24.04. petak 20:00 h
Polanec Tea Tupajić
Varijete Europa (Orfej)
Režija: Tea Tupajić
cijena rezerviraj kupi
25.04. subota  h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
25. Marulićevi dani, Split

Po motivima eseja Slavenke Drakulić i pričama glumica
Kako smo preživjele
Režija: Dino Mustafić
cijena
subota 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena rezerviraj kupi
26.04. nedjelja 20:00 h
Istra Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena rezerviraj kupi
28.04. utorak  h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Koncertna dvorana Ivane Brlić Mažuranić, Slavonski Brod

Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena
utorak 18:00 h
Polanec Učilište ZKM, Dramski studio
Umjetničko pedagoško vodstvo: Kristina Jakšić Balaž
Na putu do slave
cijena
utorak 20:00 h
Istra Montažstroj i Zagrebačko kazalište mladih:
25 GODINA MONTAŽSTROJA
A gdje je revolucija, stoko?
Režija: Borut Šeparović
cijena rezerviraj kupi
29.04. srijeda 20:00 h
Istra Montažstroj i Zagrebačko kazalište mladih:
25 GODINA MONTAŽSTROJA
A gdje je revolucija, stoko?
Režija: Borut Šeparović
cijena rezerviraj kupi
30.04. četvrtak 19:30 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena rezerviraj kupi
četvrtak 21:00 h
Istra Montažstroj i Zagrebačko kazalište mladih:
25 GODINA MONTAŽSTROJA
A gdje je revolucija, stoko?
Režija: Borut Šeparović
cijena rezerviraj kupi
02.05. subota 20:00 h
Istra Magnus, Max Bunker, Nenad Brixy i Dario Harjaček
Alan Ford
Režija: Dario Harjaček
cijena rezerviraj kupi
03.05. nedjelja 11:00 h
Istra Magnus, Max Bunker, Nenad Brixy i Dario Harjaček
Alan Ford
Režija: Dario Harjaček
cijena rezerviraj kupi
05.05. utorak 20:00 h
Istra Magnus, Max Bunker, Nenad Brixy i Dario Harjaček
Alan Ford
Režija: Dario Harjaček
cijena rezerviraj kupi
06.05. srijeda 20:00 h
Istra Istarsko narodno kazalište, Pula
Thelma & Louise
Režija: Dalibor Matanić
cijena rezerviraj kupi
07.05. četvrtak 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena rezerviraj kupi
08.05. petak 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena rezerviraj kupi
09.05. subota 20:00 h
Polanec Jazmín Sequeira i Luciano Delprato
#radninaslov antigona
Režija: Renata Carola Gatica
Novo
cijena rezerviraj kupi
10.05. nedjelja 18:00 h
Istra Učilište ZKM, Dramski studio
Umjetničko-pedagoško vodstvo: Kristina Jakšić Balaž
Na putu do slave
cijena
16.05. subota 20:00 h
Istra Dino Pešut
(Pret)posljednja panda ili statika
Režija: Saša Božić
Premijera
cijena
17.05. nedjelja 20:00 h
Istra Dino Pešut
(Pret)posljednja panda ili statika
Režija: Saša Božić
cijena rezerviraj kupi
18.05. ponedjeljak 19:00 h
Istra Plesne produkcije učilišta ZKM
cijena
19.05. utorak 20:00 h
Istra Dino Pešut
(Pret)posljednja panda ili statika
Režija: Saša Božić
cijena rezerviraj kupi
20.05. srijeda 20:00 h
Istra Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena rezerviraj kupi
21.05. četvrtak 20:00 h
Istra Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena rezerviraj kupi
22.05. petak 18:00 h
Istra Erich Kästner / Milan Trenc
Emil i detektivi
Režija: Milan Trenc
Novo
cijena rezerviraj kupi
petak 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Slovensko narodno gledališče, Maribor
Koprodukcija Zagrebačko kazalište mladih, Hrvatska, Slovensko narodno gledališče, Maribor, Slovenija i Fondazione Teatro Due di Parma, Italija
Bram Stoker
Drakula
Režija: Andraš Urban
Premijera
cijena
23.05. subota 20:00 h
Istra Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena rezerviraj kupi
subota 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Slovensko narodno gledališče, Maribor
Koprodukcija Zagrebačko kazalište mladih, Hrvatska, Slovensko narodno gledališče, Maribor, Slovenija i Fondazione Teatro Due di Parma, Italija
Bram Stoker
Drakula
Režija: Andraš Urban
cijena
24.05. nedjelja 20:00 h
Istra Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena rezerviraj kupi
25.05. ponedjeljak 20:00 h
Istra Montažstroj i Zagrebačko kazalište mladih:
25 GODINA MONTAŽSTROJA
A gdje je revolucija, stoko?
Režija: Borut Šeparović
cijena rezerviraj kupi
ponedjeljak 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Slovensko narodno gledališče, Maribor
Koprodukcija Zagrebačko kazalište mladih, Hrvatska, Slovensko narodno gledališče, Maribor, Slovenija i Fondazione Teatro Due di Parma, Italija
Bram Stoker
Drakula
Režija: Andraš Urban
cijena
26.05. utorak 20:00 h
Istra Dino Pešut
(Pret)posljednja panda ili statika
Režija: Saša Božić
cijena rezerviraj kupi
utorak 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Slovensko narodno gledališče, Maribor
Koprodukcija Zagrebačko kazalište mladih, Hrvatska, Slovensko narodno gledališče, Maribor, Slovenija i Fondazione Teatro Due di Parma, Italija
Bram Stoker
Drakula
Režija: Andraš Urban
cijena
27.05. srijeda 19:00 h
Istra Plesne produkcije učilišta ZKM
cijena
srijeda 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Slovensko narodno gledališče, Maribor
Koprodukcija Zagrebačko kazalište mladih, Hrvatska, Slovensko narodno gledališče, Maribor, Slovenija i Fondazione Teatro Due di Parma, Italija
Bram Stoker
Drakula
Režija: Andraš Urban
cijena
28.05. četvrtak 18:00 h
Istra Škola suvremenog plesa Ane Maletić
60. obljetnica škole
cijena
četvrtak 19:30 h
Polanec PRETPREMIJERA
Koprodukcija ZKM&ADU
Diplomski projekt Jure Matulića
Prema motivima romana Unterstadt Ivane Šojat Kuči
Elza hoda kroz zidove
Režija: Ivan Planinić
cijena rezerviraj kupi
četvrtak 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Sterijino pozorje, Novi Sad

Miroslav Krleža
Kristofor Kolumbo
Režija: Rene Medvešek
cijena
29.05. petak 20:00 h
Polanec Koprodukcija ZKM&ADU
Diplomski projekt Jure Matulića
Prema motivima romana Unterstadt Ivane Šojat Kuči
Elza hoda kroz zidove
Režija: Ivan Planinić
Premijera
cijena rezerviraj kupi
petak 21:00 h
Istra Zagrebački plesni ansambl i Zagrebačko kazalište mladih
Rekvijem za Z.
Režija: Snježana Abramović Milković
cijena rezerviraj kupi
30.05. subota 18:00 h
Istra Škola suvremenog plesa Ane Maletić
60. obljetnica škole
cijena
subota 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Wiener Festwochen, Beč

Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena
subota 20:00 h
Polanec Koprodukcija ZKM&ADU
Diplomski projekt Jure Matulića
Prema motivima romana Unterstadt Ivane Šojat Kuči
Elza hoda kroz zidove
Režija: Ivan Planinić
cijena rezerviraj kupi
31.05. nedjelja 16:30 h
Istra Plesne produkcije učilišta ZKM
cijena
nedjelja 18:00 h
Istra Plesne produkcije učilišta ZKM
cijena
nedjelja 20:00 h
Izvan ZKMa GOSTOVANJE
Wiener Festwochen, Beč

Anton Pavlovič Čehov
Galeb
Režija: Bobo Jelčić
cijena
nedjelja 20:00 h
Polanec Koprodukcija ZKM&ADU
Diplomski projekt Jure Matulića
Prema motivima romana Unterstadt Ivane Šojat Kuči
Elza hoda kroz zidove
Režija: Ivan Planinić
cijena rezerviraj kupi
^na vrh